Twórcy Beyond Meat prezentują Beyond W-4. Nowe, wegańskie studia bez dodatku dziekanki.

Beyond Meat czy Impossible Burgers to nowatorskie rozwiązania mające na celu niemożliwe: zamienić klasyczne mięso na roślinny zamiennik, bez utraty smaku, wyglądu, czy wartości odżywczych. Beyond Meat po sukcesie jakim są ich burgery postanowiła podjąć się wyzwania równie nierealnego. Stworzenia studiów na W-4 bez dodatku dziekanki.

– Urlop dziekański jest na studiach jak mięso w hamburgerze. Szkodzi zdrowiu i kosztuje miliony żyć niewinnych istot – mówi CEO Beyond Meat, Ethan Brown. – Planujemy wprowadzić więc takie studia, na których nie znajdzie się ani dziekanki, ani kursów poprawkowych.

Producent zapewnia, że Beyond W-4 pasować będzie do każdej diety każdego kierunku studiowania. Nie ważne, czy to informatyka, czy telekomunikacja – każde studia mają być w 100% naturalne i bez stresu.

– No nie wiem, jestem przyzwyczajony do starego, dobrego, brutalnego toku studiowania – mówi Jurek, student 3 roku informatyki, aktualnie na dziekance. – Smak może i ten sam, ale uczucie zupełnie inne.

Zdania Jurka jednak nie podzielają stosunkowo nowi studenci.

– Przez tą Analizę 1 prawie wyleciałem z tej uczelni, ale uratował mnie urlop – mówi Darek, student 1 roku telekomunikacji. – Nie pozwolę żeby dla “tradycji” mieli cierpieć kolejni studenci.

Aktualnie nie wiadomo kiedy Beyond W-4 ukaże się na kampusie, ale w dziekanacie już można zapisywać się na testowy miesiąc.

To jest PaliTechnika. Niemożliwe staje się możliwe artykułem na PaliTechnice.
Artykuł by Kapucyn.

Leave a Reply