Tymczasem na Wittigaliach trwa Wielkie BajeroPranie.

Nie wieszaj prania na suszarce ani sznurkach w akademikach. Zamiast tego zejdź na dół i razem z resztą studentów susz ubrania na Wielkim BajeroPraniu – wspólnym suszeniu ubrań na Wittigaliach.

Kilkoro studentów już wczoraj zauważyło, że sznurki trzymające balony i inne instalacje trochę się marnują, i wywiesili na nich własne mokre pranie. Co prawda ochrona poprosiła o ściągnięcie ubrań, ale ktoś wpadł na pomysł, żeby kolejnego dnia każdy mógł sobie powiesić wyprane koszulki.

– Urwały mi się jakiś miesiąc temu sznurki do wieszania i jeszcze ich nie wymieniłem. Dzięki BajeroPraniu w końcu mogę wyprać wszystkie brudne ciuchy – mówi Wiktor, mieszkaniec Wittigowa.

– Nie sądziłem, że wieszanie prania będzie grą zespołową – opowiada zaskoczony Piotrek. – Na dzisiaj planujemy jeszcze rzut koszem oraz przeciąganie sznurka z ubraniami.

Podobno inicjatywa cieszy się taką popularnością, że rozważane jest zostawienie sznurków na stałe. To jest, jeśli nikt w pierwszym tygodniu ich nie zabierze do swojego pokoju.

To jest PaliTechnika. Ale ktoś faktycznie wieszał pranie.
Artykuł by M4gda.

Leave a Reply