“Ulica Pod C-16”, “Parking SKS” i nie tylko nowymi trasami w Mario Kart-cie!

Nintendo niedawno wypuściło pierwszą falę tras do Mario Karta 8 Deluxe w ramach DLC Booster Course Pass (jeszcze dłuższe nazwy pls). W pierwszych ośmiu mapach znalazły się takie klasyki jak Coconut Mall, ale i również miłe niespodzianki jak Ninja Hideaway. Niestety nie wiadomo jeszcze ile będziemy musieli poczekać do wyjścia kolejnej fali, ale za to wiemy, jakie trasy znajdą się w kolejnych pucharach.

Nadchodzące trasy tradycyjnie podzielone są na 2 puchary sygnowane jakimś power-up’em z serii gier. Kolejne będą reprezentowane przez “Super Księżyc” z Super Mario Odyssey oraz “Notatki Od Typa z Roku Wyżej” z Super Mario Zdaje Technikę Obwodów Analogowych.

O tyle co w pierwszym pucharze przejedziemy po klasykach, które zostały leniwie wyjęte żywcem z Mario Kart Tour, albo wypadniemy z trasy na jednej z 20 wersji Rainbow Road, to znacznie bardziej interesujący wydaje się drugi puchar. Poniżej niczym szanujący się portal o grach kopiujemy opisy tras ze strony Nintendo bez większego redagowania.

Ulica Pod C-16 Laps

Przejedź swoimi ulubionymi postaciami przez malowniczy kampus Politechniki Wrocławskiej. Ta zwariowana pętla przez Technopolis zabierze cię przez parking zawalony autami z założonymi blokadami na koła, dziekanat W-4 i ciągnące się do niego kolejki, oraz przez antygrawitacyjne piętro budynku C-3 i salę, gdzie niejeden student uwalił niejeden kurs. Niejeden raz.

Parking Strefy Kultury Studenckiej Raceway

Zmierz się z przyjaciółmi na tej wielopoziomowej trasie. Mając przywilej w pierwszym miejscu tam wjechać, sprawdź swoją orientację w terenie i nie zgub się w tym biało-czerwonym labiryncie. Przejedziesz nie tylko przez wszystkie piętra i dach, ale również przez stołówkę pełną głodnych studentów i członków organizacji studenckich werbujących do swoich kultów.

Wybrzeże Wyspiańskiego Circuit

Ścigaj się po obu brzegach obrazkowej Odry. Pobrudź sobie opony piachem plaży i łzami oblanych studentów z C-13. Skorzystaj nawet z Polinki by dostać się z jednego brzegu na drugi!

Rondo Reagana

Opanuj szaleństwo na tej przepełnionej tramwajami, autobusami i autami krótkiej trasie. Czy 7 okrążeń wystarczy żeby ominąć wszystkie pułapki i zdobyć pierwsze miejsce? Czy może przejście podziemne okaże się opłacalnym skrótem?

Kiedy te trasy wejdą do gry? Sami jeszcze nie wiemy. Ale nikt nie broni Wam wsiąść w gokart i przejechać się po nich już dziś.

To jest PaliTechnika. No dobra, kodeks drogowy.
Artykuł by Rosalina.

Leave a Reply