Walentynkowa akcja podczas zapisów na W-4. Terminy zostały przydzielone parami.

Nadchodzą Walentynki. Kapitalistyczne święto liczące na wyzysk zakochanych osób wmawiające im, że bez czekolady w kształcie serca za 40 zł to nie jest miłość. Po wszystkich sklepach widać promocje na kwiaty, czekoladki i inne prezenty dla zakochanych. Święto wdaje się także w innych miejscach, i nie mówimy nawet o restauracjach. Wydział Elektroniki ma zapisy już jutro, i z okazji święta przygotowano dla studentów niespodziankę.

– W te zapisy terminy przyznawane były parami – mówi pracownik wydziału. – Dzięki temu każda dwójka studentów będzie miała własny czas tylko dla siebie i zapisów.

W serwisie Edukacja.CL będzie wyskakiwać dodatkowe okienko pokazujące co druga osoba robi. Przez RODO nie będzie wyświetlane imię i nazwisko, ale dostępny będzie numer indeksu.

– Dodaliśmy również okienko z czatem. Dzięki temu będziecie mogli się konsultować, wymienić zainteresowaniami, a nawet zapisać się razem do jednej grupy – kontynuuje pracownik. – Będziecie mieli ponad całą minutę tylko dla siebie. I grup kursów rzecz jasna.

Studenci nie są pewni swoich zapisowych partnerów. Wydział jest jednak zdominowany przez mężczyzn. Dostaliśmy krótką notkę od Sekcji Informatycznej, że pary były przydzielane zgodnie z orientacją seksualną zapisujących się. A ta na W-4 jest wiadoma.

To jest PaliTechnika. Tyle dać by razem chodzić na Systemy Operacyjne…
Artykuł by M4gda.

Leave a Reply