Walentynkowy zestaw zawiera róże, czekoladki oraz screeny rozmów z ex.

Szukacie idealnego prezentu dla swojej drugiej połówki? Nie chcecie latać po sklepach szukając tego, czego potrzebujecie do idealnego wieczora? Nie szukajcie daleko, bo na sklepowych półkach pojawił się nowy zestaw właśnie dla Was. W środku zawiera wszystko, bez czego nie możecie się obejść podczas romantycznej nocy.

– Przebadaliśmy wiele par w grupach wiekowych od 19 do 35 lat. Przeanalizowaliśmy dane i stworzyliśmy idealną paczkę, zawierającą w sobie najważniejsze rzeczy, bez których Walentynki się nie obejdą – mówi producent zestawu. – Pudełko przyniesie wam wiele niezapomnianych wspomnień i zaostrzy spotkanie.

W zestawie znajdziecie takie rzeczy jak:

  • Róże
  • Czekoladki (wersja z jak i bez alkoholu)
  • Niezręczne i kompromitujące screeny Twoich rozmów z ex

Staraliśmy się dowiedzieć skąd dokładnie producent bierze takie dane, szczególnie biorąc pod uwagę szyfrowanie. W odpowiedzi przywitali nas smutni panowie w czarnych garniturach i wyprowadzili z budynku. Na wszelki wypadek jakbyśmy mieli się zgubić. Udało się jednak porozmawiać z testerami zestawu.

– Razem z chłopakiem otworzyliśmy pudełko i spędziliśmy niesamowity wieczór – mówi Basia, testerka. – Kolejną zaletą pudełka były załączone screenshoty naszych rozmów z byłymi. Dzięki temu nie tylko mogłam świętować niesamowite Walentynki, ale i teraz mogę jeszcze oblecieć dzień singla!

Walentynkowy Zestaw dostaniecie już od dzisiaj. Kosza z resztą też.

To jest PaliTechnika. Walentynki, a.k.a. termin płatności za naszą domenę.
Artykuł by Swetru.

Leave a Reply