Windows Movie Maker dołącza do obsady Super Smash Bros. Ultimate.

Nawet najzagorzalsi fani serii śledzący wszelkie media nie spodziewali się wczorajszego zwiastunu. Pokazano długo wyczekiwanego Jokera wraz z jego gameplay’em oraz nowe funkcjonalności w grze, w tym Stage Builder. Ostatniej wieści nie spodziewał się jednak chyba nikt. Do gry w nowej aktualizacji poza “widmowym złodziejem serc” dołączy sam Windows Movie Maker.

– Chcieliśmy zaskoczyć wszystkich fanów serii wypuszczając nie jedną, a dwie nowe postacie do gry tego samego dnia – mówi Doug Bowser, nowy prezes Nintendo of America. – O Jokerze wiedzieliście od dnia premiery gry, ale drugiego zawodnika nikt nie mógł przewidzieć.

Windows Movie Maker odwzorowany został w grze niemal perfekcyjnie, a nawet trochę ulepszony. W jego arsenale wciąż mamy osobne klipy, przycinanie ich, przejścia między scenami oraz możliwość podłożenia muzyki. Dodatkiem jest stylizowany tekst oraz zupełnie nowe sterowanie, przystosowane do pada Switcha.

– Specjalnie zrywam się z zajęć, by móc pograć Jokerem – mówi Dominika, studentka z Wydziału Elektrycznego. – Po tym, jak zapowiedzieli jeszcze Movie Makera, nie wiem, z którym spędzę więcej czasu.

Aktualizacja w wersji 3.0.0 wyjdzie ok godziny 3 nad ranem.

To jest PaliTechnika. Ale prawie nic nie zmyśliliśmy.
Artykuł by Apwołt.

Leave a Reply