Wittigalia: Dzień 2 – Bajeroland, P.I.W.O. i inne atrakcje!

Startujemy z drugim dniem świetnej zabawy. W tym momencie na Wittiga odbywają się koncerty, grill i wiele więcej. Zobaczcie w czym możecie, a nawet powinniście dzisiaj wziąć udział (Artykuł ląduje na stronie stosunkowo późno, więc kilka atrakcji jest już przedawnionych).

  • (Już po) Pierwszy Bieg Wittiga – marna podróba Biegu na Śniadaniu z Rektorem. Oficjalnie start i meta mieszczą się przy Parku Dąbskim. Idąc logicznym rozumowaniem można stwierdzić, że niewykluczone jest, że trasa biegu miała ok 3 metry. Teoretycznie zawodnicy mogli nawet nie zmienić swojego położenia – przy porównaniu punktu startu i finiszu oczywiście.
  • (Trwa) Bajeroland – gwóźdź programu. Pisaliśmy o nim wcześniej, ale dla przypomnienia: To trochę taka impreza-megazord, bo składają się na nią jeszcze inne, mniejsze imprezy. Ślizgawka wodna z głową Godzilli z Uniwersytetu Przyrodniczego świni na starcie, Wielkie Bajerowanie, które nie jest tym o czym myślicie, oraz najlepsza muzyka do późna. Tą usłyszycie zarówno na scenie głównej, którą rozkładano wczoraj w pocie czoła, ale również w namiocie, gdzie imprezy nie ma końca (czyli jak ten jeden raz na campingu, gdzie wujek Staszek pomylił proporcje robiąc drinka). Usłyszycie deep house, edm, trance i oby tylko nie disco polo hity lat ’00.
  • (Już po) ORG.RZYSKA – zawody organizacji. Zespoły mierzą się w starciu o to, kto najlepiej wyciąga pieniądze na projekty, ułatwia życie studentom oraz więcej wydębionych pieniędzy przekaże na szczytny cel. Zamiast medali rozdawany jest uścisk dłoni rektora i księgowej z rachunkami do rozliczenia w drugiej ręce.
  • (Będzie) Projekt P.I.W.O. – nikt nie wie jak dokładnie będzie wyglądał tegoroczny Projekt P.I.W.O. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że formuła wydarzenia jest całkowicie zmieniona, ale niedawno usłyszeliśmy o wymienieniu modułów LED na świeczki. Komu ufać? Kto mówi prawdę? My, ale która jest prawdziwsza dowiemy się o 22:00.

Jeśli dobrze pójdzie to na pewno powrzucamy materiały z ostatniej chwili na naszym story na Instagramie (link w sidebarze, albo na @palitechnika) My już się szykujemy na imprezę, a wy?

To jest PaliTechnika. Jak nas znajdziecie powiedzcie cześć, czasami potrzebujemy się dowartościować.
Artykuł by Brodacz.

Leave a Reply