Wrocławscy studenci wynaleźli miksturę czasu, która wysyła ludzi w przyszłość.

O wrocławskich studentach, a szczególnie chemikach, po prostu nie możemy się nasłuchać i nacieszyć. Po rewolucyjnym piwie, po którym się nie sika na słodowej, albo baterii, która się rozładowuje po komunikacie o jej niskim stanie, studenci Wydziału Chemicznego PWr opracowali miksturę czasu wysyłającą ludzi w przyszłość. Uważają oni również, że jest to wynalazek tak przydatny ludzkości, że nawet go nie patentują.

– Mikstura to owoc naszych wieloletnich prac i nieprzespanych nocy – mówi prof Sobieski z Finalndi, lider studenckiego zespołu naukowego. – Dzięki nietuznikowemu połączeniu węgla, wodoru i tlenu uzyskaliśmy ciecz o niebywałych charakterystykach.

Jak podaje zespół naukowy, wzór chemiczny na miksturę jest bardzo skomplikowany, ale udostepniają go dla każdego. Uważają, że jest to wynalazek, który może działać tylko na rzecz ludzkości.

– Nie wiemy czy się zmieści wam na stronie, ale możecie go zamieścić – mówi prof Sobieski.

A oto i wzór na miksturę czasu: C₂H₅OH

– Skutkami ubocznymi jest osłabiona koordynacja ruchowa oraz problemy z wymową – mówi profesor. – Na obiektach testowych zaobserwowano również skłonność do wyznawania prawdy oraz zaniki pamięci do 8 godzin wcześniej.

Dodatkowo mikstura czasu obniża odporność organizmu i ma bardzo zły wpływ na wątrobę.

To jest PaliTechnika. Podróże w czasie dla każdego.

Leave a Reply