admin_jsos nie śpi, bo nakurwia maile.

Też dostaliście kompletny spam od admin_jsos? Dowiedzieliśmy się, że wszystkie koła naukowe i organizacje studenckie zmuszają biednego administratora do nakurwiania maili 24/7. Jeśli zastanawialiście się, dlaczego w danym momencie nie działa JSOS, to tylko przez to, że admin nie ma czasu na naprawę błędów, bo tak, zgadliście, nakurwia maile.

– Najpierw Solvro, potem Kredek, potem jeszcze BEST. No jeszcze brakuje Biura Promocji PWr i Newslettera Działu Współpracy Międzynarodowej do chuja – załamuje się admin_jsos, popijając 4 kawę zmieszaną z Red Bullem. – Klepać maile, klepać maile, klepać maile, a czasu na spanie brak. Nie śpię, bo trzymam kredens klepię maile.

Konsultowaliśmy się z różnymi organami uczelni, dlaczego tyle maili teraz musi wychodzić od organizacji studenckich, i czemu musi się zajmować tym biedny admin_jsos. Otrzymaliśmy bardzo wymijające odpowiedzi, ale nasz korespondent Kapucyn przenikł w szranki politechnicznej władzy i odkrył spisek.

Tworzony jest spam, by nikt nie usłyszał o pochodzie w Minecraftcie.

Czy chcemy robić pochód? Oczywiście, nawet mamy gotowe wydarzenie i tylko czekamy na wrzucenie posta. Czy ktokolwiek to zobaczy przez spisek polibudy? Trudno powiedzieć. Najważniejsze teraz, to żeby biedny admin_jsos w końcu mógł odzipnąć, i przestać pisać dzień w dzień maile.

To jest PaliTechnika. #freeadmin_jsos
Artykuł by Rosalina.

Leave a Reply