Wiesz które kursy uwalisz? Zobacz promocję PWr-u na Black Friday!

Już jutro Black Friday, wielkie święto przecen i zniżek. W celebracji udział biorą najlepsze sklepy z elektroniką, jak i ubraniami czy nawet spożywką. Niecodzienne promocje jednak będzie można znaleźć na nowej stronie Politechniki Wrocławskiej: blackfriday.pwr.edu.pl. Znajdziecie tam bowiem zniżki na… kursy poprawkowe.

– Największa przecena to prawie 95% za godzinę wykładu z Architektury Komputerów, a wszystkie przedmioty matematyczne studenci znajdą co najmniej 30% taniej – mówi koordynatorka akcji, dr Noir Piątek. – Poza kursami poprawkowymi uraczymy zainteresowanych zniżkami na koszulki juwenaliowe, które się nie sprzedały, oraz kubki ze Śniadania z Rektorem 2016.

Nikt nie spodziewał się, że uczelnia również weźmie udział w zakupowym szaleństwie. Redakcja PaliTechniki dowiedziała się również, że promocje obowiązują nie tylko na kursy, za które musicie teraz zapłacić, ale także na te, za które dopiero będziecie płacić. Czyli na te przedmioty, które już wiecie, że uwalicie.

– No to PEA nie wygląda dobrze w tym semestrze, jak będą jeszcze poprawki z tego to na pewno wezmę – mówi Kuba, student W-4.

– Poprawiam Algebrę i idealnie na niej w tym roku zaoszczędzę. W sumie w kolejnym semestrze pewnie też patrząc jak mi idzie, to od razu wezmę sobie dwie poprawki. 3 to jeszcze dla brata na święta dam, bo studia zaczyna w przyszłym roku – opowiada Klaudia.

Podobnie jak zapisy na Edukacji, dostęp do sklepu zostanie udostępniony falami. Sprawdźcie sobie od razu o której godzinie możecie wpadać w szał zakupów, albo poproście znajomego ze wcześniejszą godziną żeby opłacił zaległe kursy za was.

To jest PaliTechnika. Ale to ERR_NAME_NOT_RESOLVED.
Artykuł by Swetru.

Leave a Reply