Student kupuje zapasowy monitor na Wybuchowy Stream.

15 scenicznych głośników, 8 zestawów oświetleniowych, 4 rusztowania sceniczne i 1 czołg. Takie były straty po zeszłorocznej Wybuchowej Imprezie Bajeru, na której szczęśliwie nikt nie ucierpiał, albo nie było widać bo był w moro. W tym roku proponujemy imprezowiczom zaopatrzyć się jednak w zapasowe monitory, zasilacze i szybki do smartfonów. Tegoroczna edycja odbywa się trochę bezpieczniej, bo online, ale organizatorzy nie gwarantują, że Wasze sprzęty wytrzymają wrażeń.

– Cały nasz budżet, który byśmy normalnie wydali na bezpieczeństwo na imprezie wykorzystaliśmy na bezpieczeństwo przeciw wirusowi – mówi jeden z organizatorów z Bajeru. – Mamy maseczki, płyny do dezynfekcji, rękawiczki i bezpieczny dystans od siebie. Co prawda nie było nas w takim razie stać na bezpieczeństwo sprzętów naszych użytkowników, ale nie bez powodu stream nazywa się “Wybuchowy”.

Każda zeszłoroczna strata była bezpośrednim skutkiem dosłownie wybuchowej muzyki, która była grana na żywo. Głośniki padły od basów, oświetlenie się zbiło przez zmieniające się częstotliwości, rusztowania załamały się z wrażenia, a czołg… o czołgu nie mówimy. Jak udało się więc Bajerowi przenieść imprezę w sieć?

– Zmieścić taką ilość czystej zabawy i RiGCZu w jeden mały światłowód naprawdę nie było łatwo, ale dzięki uprzejmości Politechniki Wrocławskiej udało się to zrobić w dość wygodny sposób – mówił asystent techniczny całego wydarzenia. – Wykorzystamy do transmisji imprezy infrastrukturę sieciową PWr. Co prawda dość prawdopodobne, że w tym czasie nie zadziała Edukacja, JSOS czy e-Portal, ale te prawie i tak nigdy nie działają. Wewnętrznie uznaliśmy to za zachętę do wzięcia udziału w zabawie, bo i tak nikt się nie dostanie na te strony.

Dla chętnych wrażeń, dobrej muzyki, czy tez po prostu super zabawy zarzucamy od razu link do wydarzenia, gdzie znajdziecie pozostałe szczegóły imprezy. (>>TUTAJ!<<)
TL;DR: 13 listopada od 19:00
Również dla was zalecamy zakup zapasowych monitorów i głośników, tak w razie czego. Jak co wybuchnie, to będziecie mogli przynajmniej od razu wrócić na imprezę.

To jest PaliTechnika. Będzie, he he, bomba (☞゚ヮ゚)☞.
Artykuł by Brodacz.

Leave a Reply